יום רביעי, 25 ביולי 2012

השרוואל - גרסת 2012

אחד מהפתרונות הנוחים, המתאימים והעדכניים לקיץ הוא השרוואל שחזר אלינו מתחילת העשור אבל בגרסה שונה בהרבה מובנים...

השרוואל, אחד מהבגדים האהובים על הישראלי הזרוק, חוזר ובגדול. לפני 10 שנים, בתחילת שנות ה-2000, היה זה סוג של פריט חובה אצל כל אדם שמחשיב עצמו אופנתי. הבד היה מקושקש בהרבה פעמים, בעיקר בהדפסי בוב מארלי ושאר חברים והדבר החשוב ביותר! הוא היה מתחת לפופיק, הרבה מתחת לפופיק...
כן, אז רבותיי להזכירכם, כמה שיותר נמוך היה יותר ככה יותר מבורך. טרנד זה שחייב לחשוף את הבטן החל מאמצע שנות ה-90 עד אמצע שנות ה-2000 הובילו זמרות כמו כריסטינה אגילרה, ביונסה, גוון סטפאני והעיקרית שבהן... בריטני. השרוואל הזרוק מאוד התאים לאותה תקופה, שהתאפיינה בלבוש קליל, לא מחייב, רחוק מאלגנטי ובעיקר חצוף (כן, הזכרו בכל אותם חריצים שהסתובבו ברחוב שוב, כמה שיותר נמוך, כך יותר מבורך).

                                                    כמה שיותר נמוך... בריטני בתחילת הקריירה.


בחזרה לימינו אנו, השרוואל השתנה בכמה מובנים הכוללים גזרה, בד, צבעים וכו'. השרוואל של 2012 מתאפיין איך לא, בגזרה גבוהה מהרגיל, ובד"כ בלי הדפסים. ישנם שרוואלים שיכולים אף להיראות מחוייטים ואפילו לבישים לאירוע! השרוואל מספק את מראה ה"לוז" שאנו כ"כ אוהבים, יש לו זרימה יפה על הגוף וכמובן מוסיף למראה עוד כמה ס"מ. מראה זה מזכיר רבות את המכנסיים וגם את השרוואלים של שנות ה-80 (כן גם אז השרוואל היה אך לא פופלרי כמו לפני 10 שנים והיום). את השרוואל אפשר ללבוש עם גופיה ואם אתם רוצים להשיג מראה יותר מחוייט אז חולצה מכופתרת. בנוגע לנעליים, קשה מאוד להגביל עם השרוואל. מכפכפים ועד נעלי אוקספורד, כמעט הכל הולך, שוב תלוי איזה מראה אתם רוצים להשיג.

השרוואל שלי ואני (לאחר הצרה, עלה לי 50 שקל!)קסטרו
עם הטרנד האתני, ניתן למצוא שרוואלים רבים עם הדפסים צבעוניים ומשוגעים, בעיקר עם הדפסים מעולם החיות (זברה, נמר), מומלץ ביותר!

קסטרו

קסטרו

מסקנה: לכו תקנו בדחיפות שרוואל!

באהבה,

תומר:)

3 תגובות:

 1. תותח! אהבתי מאוד! ובהחלט הולכת להשיג שרוואל (: 3>

  השבמחק
 2. כך בחשבון שהשרוואל מוריד מערכו כשרוואל כאשר הוא מחוייט יותר מדי [השרוואל האפור של קסטרו]
  השרוואלים האמיתיים ביותר הם אלה האסיאתים [שמשם הם באו], הם מהממים ואפשר לומר שהם השראה לרוב השרוואלים המערבים [כמו אלו בפוסט] שהם אפילו יותר מהממים פוסט יפה ומושקע :)

  השבמחק
 3. כן, זה ממש הזוי איך שהשרוולים חזרו. אפילו בחו"ל.
  אני רואה המון סרטים לצפייה ישירה ופתאום אני קולטת שחקנים מהשורה הראשונה לובשים שרוול.
  מפתיע!
  תודה על הרשומה.

  השבמחק